Udana inauguracja wiosny

aktualne zdjęcie do relacji wkórtce

W 14 kolejce Zorza Trzeboś pewnie pokonała Budovię Budy Łańcuckie 5-0 (3-0). Choć rywal zajmuje miejsce w dolnej części tabeli, Trzebosianie nie mogli go lekceważyć, ponieważ zeszłoroczny mecz Budovia wygrała 3-2. Od początku do końca meczu to Zorza nadawała ton grze. Nieliczne kontry próbowali też wyprowadzać goście, lecz dobrze grająca obrona oraz Mateusz Jodłowski nie pozwolili, aby choć jedna z nich zakończyła się skutecznie. Bramki dla Zorzy:

• 13' 1-0 - Dominik Plizga popisał się mocnym uderzeniem zza "16-nastki", bramkarz "wypluł" piłkę przed siebie, a Michał Gnatek zaliczył skuteczną dobitkę.
  • 30'  2-0 - Damian Szeliga z bocznej strefy pola karnego gości podał do Michała Gnatka, który pewnym uderzeniem pokonał bramkarza Budovii po raz drugi.
  • 40' 3-0 - Michał Gnatek wykorzystał błąd obrońców z Bud Łańcuckich, podał na puste pole do Damiana Szeligi, a ten mocnym strzałem podwyższył wynik.
  • 72' 4-0 - Kopia poprzedniej akcji, tylko z tą zmianą, że rozegrana ona była na drugiej połowie, a asystę zaliczył Mariusz Plizga
  • 90' 5-0 - Po zamieszaniu w polu karnym Budovii, Mateusz Rębisz wyłożył futbolówkę Adrianowi Szelidze, który z najbliższej odległości ustalił wynik spotkania

Serdecznie podziękowania od całej Zorzy należą się też kibicom, którzy głośno wspierali nasz zespół. DZIĘKUJEMY!

Za tydzień Trzebosi przypada ligowa pauza. Jednak, żeby nie stracić rytmu meczowego "biało-czerwoni" zagrają sparing ze Stalą Łańcut. Wkrótce podamy miejsce oraz datę rozegrania meczu.

Powiązana galeria: