Oferta sponsorska

Piłka nożna jest najbardziej popularnym sportem na świecie. Klub piłkarski, amatorski lub zawodowy, znajdziemy praktycznie w każdym zakątku świata. W Polsce obecnie działa prawie 6000 klubów piłkarskich. Powszechnie wiadomo, że najtrudniej z nich utrzymać się i funkcjonować jest klubom z mniejszych miejscowości. Zorza Trzeboś zalicza się do tej grupy działalności sportowej. Dlatego też zwracamy się z prośbą do właścicieli mniejszych i większych firm o wsparcie naszego klubu!

Co daje Ci Zorza Trzeboś ?

• Możliwość reklamy na nowym, kameralnym stadionie w Trzebosi (metalowa tablica lub banner na ogrodzeniu)
  • Możliwość reklamy na koszulkach zawodników (reprezentacyjnych lub meczowych)
  • Możliwość reklamy na dresach zawodników
  • Możliwość reklamy na naszej stronie internetowej (średnia ilość odsłon dziennie: 250-500, po meczach derbowych przekracza ona 1000)
  • Na meczach Zorzy w Trzebosi na ul. Sportowej 1, średnio pojawia się ok. 150 kibiców

Twoje wsparcie niewątpliwie przyczyni się do rozwoju i utrzymania naszej drużyny! Każdy klub chce iść z biegiem czasu i korzystać z coraz lepszego i profesjonalnego sprzętu. Niestety często nie ma ku temu warunków. W Zorzy zarejestrowanych jest ponad 70 zawodników (90% z nich nie przekracza 24 roku życia). Pomóż im czerpać radość z gry w "biało-czerwonych" barwach. CZEKAMY NA TWOJĄ POMOC!

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą zadzwoń pod numer: 660 581 780