Nowa witryna: ks-zorza.pl !

Serdecznie witamy na nowej stronie Klubu Sportowego "Zorza" Trzeboś. Ostatnio w klubie zaszło dużo zmian, zmian na lepsze. Dlatego też postanowiliśmy odświeżyć nieco internetową postać naszego klubu. Strona nie tylko przybrała bardziej nowoczesny kształt wizualny, ale też ma o wiele więcej właściwości i ciekawostek niż stara. Na ks-zorza.pl znajdziemy statystyki nie tylko naszej drużyny, ale też całej ligi (wchodząc w moduł "statystki" w zakładce "liga' wystarczy odznaczyć krateczkę "pokaż tylko statystyki zawodników Zorzy Trzeboś"). Niestety ta opcja dostępna jest tylko w drużynie seniorów, ponieważ w trampkarzach i juniorach nie dysponujemy tak szeroką bazą danych. To tylko jedna z liczniejszych zmian. Więcej do odkrycia zostawiamy WAM, nasi drodzy czytelnicy. Mamy nadzieję, że chętniej będziecie nas odwiedzać! WITAMY!