Młodzieżowe derby gminy

W najbliższą sobotę swój drugi ligowy mecz na wiosnę zagrają trampkarze i juniorzy młodsi naszego klubu. Ciekawszy mecz rozegrają juniorzy, którzy na stadionie w Wólce Niedźwiedzkiej wyjdą na przeciwko swoim rówieśnikom z Orła. Trampkarze swój mecz rozegrają w Stobiernej.

Trampkarze Młodsi swój pierwszy mecz na wiosnę rozegrali tydzień temu na Sportowej 1 w Trzebosi. Niestety najmłodsi zawodnicy Zorzy ulegli drużynie Grunwaldu Budziwój 1-3. Sobotni rywal w poprzedniej kolejce również nie zdobył punktó przegrywając mecz w Wólce Niedźwiedzkiej 2-0. W rundzie jesiennej zostały rozegrane dwa spotkania pomiędzy Zorzą Trzeboś a KS Stobierna (powodem takiego systemu rozgrywek jest mała ilość drużyn). W pierwszym meczu górą byli nasi rywale wygrywając 1-2, natomiast w rewanżu lepsi okazali się już nasi młodzieżowcy wygrywając 1-3. Sobotni mecz zapowiada się na bardzo wyrównany, ponieważ trampkarze Zorzy i KS Stobiernej mają do tej pory zgromadzone po 12 pkt,. wygrywając swoje 4 mecze i przegrywając 7 pozostałych. Mecz zostanie rozegrany na stadionie drużyny KS Stobierna o godzinie 11:00 dnia 09.04 (sobota).

Bardzo trudne zadanie jutro przed starszą grupą młodzieżową Zorzy - juniorami młodszymi. W poprzedniej rundzie mecz derbowy, rozegrany w Trzebosi wygrali juniorzy z Wólki Niedźwiedzkiej. Dla oka kibica ów spotkanie było atrakcyjne, ponieważ obfitowało w gole - ostateczny wynik 3-5. Juniorzy Zorzy tydzień temu, podobnie jak ich młodsi koledzy, przegrali na własnym stadionie 1-3. Pierwszy wiosennym rywalem "biało-czerwonych" była drużyna Jawora Krzemienicy. Sobotni rywal naszych juniorów w poprzedniej kolejce pewnie pokonał Rzemieślinik Strażów 0-8. Dzięki tej wygranej Orzeł Wólka Niedźwiedzka awansował na 2. miejsce w tabeli wyprzedzając nasz zespół, który aktualnie plasuje się na 4 pozycji. Zapraszamy wszystkich w sobotnie popołudnie na stadion do Wólki Niedźwiedzkiej na "Młodzieżowe derby gminy". Mecz odbędzie się w dniu 09.04 (sobota) o godzinie 13:30.

Trenerem młodzieżowych zespołów Trzebosi jest Łukasz Prucnal.