Towarzysko ze Stalą Łańcut

Nadchodzący weekend będzie ligowym odpoczynkiem dla Zorzy Trzeboś, ponieważ w 15 kolejce przypada nam pauza. Wolny termin zostanie jednak wykorzystany i zagramy mecz towarzyski ze Stalą Łańcut, która swój pierwszy ligowy mecz w rundzie wiosennej zagra za tydzień. Mecz zostanie rozegrany na stadionie Stali w sobotę (tj. 09.04) o godzinie 16:00.

Nasz sparingowy rywal występuje na poziomie klasy B (III grupa rzeszowska). Po rundzie jesiennej zajmuje 1 miejsce z dorobkiem 20. Drużyna Stali w obecnym okresie przygotowawczym rozegrała do tej pory 9 sparingów. Dwa z tych spotkań zostały rozegrane z drużynami z naszej ligi - z Rzemieślnikiem Strażów oraz Herkulesem Trzebuska. Obydwa mecze wygrała drużyna ŁKS-u, a ich wyniki to kolejno 5-0 oraz 4-1. W poprzednich okresach przygotowawczych Zorza Trzeboś zmierzyła się dwukrotnie z zawodnikami Stali. Raz w meczu z juniorami Łańcuta górą byli seniorzy Zorzy Trzeboś, natomiast w meczu z seniorami ŁKS-u musieliśmy uznać wyższość graczy "biało-niebieskich". Miejmy nadzieję, że tym razem nasza drużyna będzie górą.