Sitowianka pokonana !

Mecz w Budach Łańcuckich z tamtejszą Sitowianką na długo pozostanie w pamięci kibiców Zorzy. Po emocjonującym, pełnym zwrotów i walki spotkaniu 3 punkty "przyjechały" do Trzebosi. Mecz rozpoczął się znakomicie dla podopiecznych Marka Mączki. Już w 10 minucie, po podaniu od Kamila Plizgi, Mariusz Plizga z najbliższej odległości spokojnym strzałem wyprowadził "biało-czerwonych" na prowadzenie. Niestety od tego momentu inicjatywę bardziej przejęli gospodarze i ostatecznie po pierwszej połowie Trzebosianie schodzili na przerwę przegrywając 2-1. Jednak 15 minut ochłody dobrze wpłynęło na naszych zawodników. Na drugą połowę wyszli zmotywowani, co odzwierciedliło się w grze. Bezprecedensowo bohaterem Zorzy został Damian Szeliga. Najlepszy strzelec naszej drużyny już w 48 minucie doprowadził do remisu, wykorzystując podanie od Daniela Gnatka. Jednak najważniejszą akcję przeprowadził w minucie 92, kiedy to po błędzie obrony Sitowianki, mocnym strzałem zapewnił zwycięstwo Trzebosi. Z historii pamiętamy, że zwycięstwo Zorzy Trzeboś z Sitowianką na wyjeździe nie należy do częstych wspomnień, dlatego 3 punkty cieszą podwójnie.

Już za niespełna tydzień na ulicy Sportowej 1 rozegrany zostanie mecz pomiędzy Zorzą a Dębem Kosina. Pamiętajmy, że godzina rozegrania meczu została przesunięta na 17:00. Serdecznie zapraszamy!